O Kancelarii prawnej KL Law Polska

Kancelaria prawna KL Law Polska to zespół prawników posiadający odpowiednie przygotowanie teoretyczne oraz merytoryczne do przygotowania spraw z zakresu prawa upadłościowego, czy prawa restrukturyzacyjnego. Dokładamy wszelkich starań, aby Klient osiągnął oczekiwany efekt w postaci otwarcia postępowania restrukturyzacyjnego, czy ogłoszenia upadłości.

Posiadamy doświadczenie w świadczeniu usług na rzecz mniejszych podmiotów (jednoosobowych działalności gospodarczych), a także spółek osobowych oraz kapitałowych z branży m.in. transportowej, handlowej, budowlanej, czy usługowej. Reprezentowaliśmy klientów przed sądami w Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Opolu, Szczecinie i wielu innych. Restrukturyzację firm, czy sprawy o upadłość prowadzimy na terenie całego kraju.

Prowadzimy również serwis dedykowany głównie osobom fizycznym, które borykają się z niewypłacalnością i chcą ogłosić upadłość konsumencką – więcej na temat upadłości konsumenckiej.

Nasz zespół

Filip Kozik

Filip Kozik

Prezes Zarządu | Prawnik
Prezes Zarządu Kancelarii prawnej KL Law Polska Sp. z o.o. Prawnik zajmujący się prawem upadłościowym oraz prawem restrukturyzacyjnym, a także prawem handlowym.
Justyna Nowak-Trojanowska

Justyna Nowak-Trojanowska

Adwokat
Adwokat posiadający szeroką wiedzę na temat prawa upadłościowego, restrukturyzacyjnego, handlowego oraz cywilnego.
Przemysław Pawlik

Przemysław Pawlik

Specjalista ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych
Specjalista wspierający dział upadłościowy i restrukturyzacyjny kancelarii prawnej KL Law Polska Sp. z o.o.
Agata Matyjasik

Agata Matyjasik

Prawnik
Wspiera dział prawny kancelarii, który zajmuje się przygotowywaniem spraw z zakresu upadłości konsumenckiej i przedsiębiorstw. Zajmuje się również prawem podatkowym

Umów się na poradę prawną

Sprawne podjęcie działań przez przedsiębiorcę lub członka zarządu spółki wielokrotnie pozwala na podjęcie odpowiednich działań!

Zostańmy w kontakcie